Fjalët e Afronës për Tarën janë ato që do i donte secila vajzë!

By

Me rastin e ditëlindjes së Tarës, vajzës së aktores Teuta Krasniqi dhe këngëtarit Blero Muharremi urime krahas prindërve nuk kanë ngurruar të bëjnë publikisht edhe personat e tjerë të familjes.

E një urim nuk ka munguar as nga Afrona, partnerja aktuale e Bleros.

Me një fotografi pranë Tarës, ajo është shprehur:  ‘Urimë ditëlindja për princeshën më të ëmbël’.

Ndryshe, relacioni mes dy vajzave është për çdo lëvdatë që prej fillimit të lidhjes së Afronës dhe Bleros e një gjë të tillë nuk kanë ngurruar ta shprehin edhe nëpërmjet intervistave dhe paraqitjeve të tjera. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm