“Bëhuni gati për…”, Blero rrit kurreshtjen me paralajmërimin e fundit

By

Një postim i Bleros ditën e sotme ka ngjallur jo pak kurreshtje në mesin e ndjekësve.

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Përmes rrjeteve sociale, ai pati një paralajmërim të fortë, duke ngritur pikëpyetje për atë që na pret në vijim.

“Bëhuni gati për udhëtimin e jetës suaj”, është shprehur ai pa dhënë më tepër detaje.

Për çka mund ta ketë fjalën Blero?

Paralajmërimi vjen në një periudhë kur ai është super i komentuar për jetën private, pjesë për të cilën ai është totalisht i heshtur duke pasur fokusin në dy gjëra kryesore, vajzën dhe muzikën. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BLERO (@bleromuharremi)

Artikuj të ngjashëm