Sellma i poston foton: Si duket Dafina para grimit?

By

Këngëtaret shqiptare i shohim në vazhdimësi në rrjete sociale tejet të kuruara.

Me grim profesional e filtra, defektet i kanë të papërfillshme.

Por, duket se Dafina Zeqiri se ka problem që të shfaqet edhe pa pikë grimi.

Ka qenë grimerja Sellma, ajo që ka postuar një kolazh me dy versionet, natyrale dhe me grim të Dafinës.

Bukur në dy variantet, apo jo? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm