Ky është bashkëpunimi i radhës mes dy artistëve shqiptarë

By

Bashkëpunimet mes artistëve shqiptar nuk kanë të ndalur.

Kësaj radhe, Gold Ag dhe Meda janë bërë bashkë për një bashkëpunim muzikor.

Lajmin e bëri të ditur Gold Ag përmes një postimi në Instagram, ku tregoi se “Përqafom” titullohet projekti muzikor që po sjellin së bashku të dy artistët.

Kënga do të publikohet më 20 shtator në orën 20:00 në platformën Youtube. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm