Që sa kohë agjëron Edona Llalloshi? (VIDEO)

By

Në mesin e shumë artistëve që agjërojnë, është edhe Edona Llalloshi.

Në një intervistë dhënë për Prive, këngëtarja e njohur shqiptare, tregoi që sa kohë agjëron dhe si e ndjen veten gjatë këtij muaji të shenjtë.

Për të kuptuar çfarë thotë ajo nga shtëpia e saj, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm