Enca flet për herë të parë pas daljes nga burgu

By

Enca ka thyer heshtjen.

Ajo i është drejtuar ndjekësve të saj të shumtë përmes një postimi për të parën herë pasi e rifitoi lirinë, nën akuzat e kultivimit të lëndëve narkotike.

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Me shumë pompozitet u përcoll arrestimi i saj për pesë vazo kanabis në ballkonin e banesës së saj.

Ditët në qeli morën fund shpejt dhe në shkrimin e saj të parë në rrjetet sociale, Enca është shprehur:

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë gjatë ditëve të vështira që kalova”.

E shkuar e harruar! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm