Bashkëshorti i Gilit feston ditëlindjen: Urimi i këngëtares për të mjaft i veçantë

By

Ndër vite në skenën tonë janë krijuar shumë çifte të cilat e ushtrojnë pothuajse të njejtin profesion.

E ndër më të famshmit në këtë sferë padyshim që janë këngëtarja Gili dhe tekstshkruesi Ilir Berani.

Për çiftin në fjalë sot është një ditë mjaft speciale pasi që Iliri feston ditëlindjen e urimi nga bashkëshortja natyrisht se nuk mungoi.

Këngëtarja zgjodhi Instagramin ta urojë Ilirin me një fjali të shkurtër e përplot kuptim.

“Urime ditelindja dashni…! <3” , ishin edhe fjalë e shkruara nga Gili për këtë rast të veçantë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm