Pas Fjolla Morinës edhe kjo këngëtare shqiptare lahet me shampanjë (VIDEO)

By

Pas Fjolla Morinës e cila pati publikuar video duke u larë me shampanjë, radha është për një tjetër këngëtare e cila ka bërë të njëjtën gje.

Bëhet fjalë për Rovena Stefën e cila ka publikuar video në Instagram ku shihet me bikini me ngjyrë të bardhë teksa po ia hedh vetes dy shishe ‘moet’.

‘Dikush lahet me shampanjë’ ka shkruar ajo nën video.

Rovena është duke pushuar në Greqi, saktësisht në Mykonos.

Ajo ka disa ditë që ka shkuar dhe është nën shoqërinë e motrës së saj.

Këngëtarja këtë verë ka qenë e angazhuar me dasma dhe disa mbrëmje të tjera muzikore dhe me siguri kishte nevojë për pak pushim pas një lodhje të madhe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm