Elhaida Dani shfaq linjat trupore! (FOTO)

By

Ngjitja në karrierë për Elhaida Danin ka pasur gjithmonë një vijë të kuqe në ekspozim.

Këngëtarja primar dhe të vetëm e ka pasur zërin teksa ekspozimet e trupit kanë munguar marrë shkas edhe nga ndikimi fetar që ajo ka (pasur).

Megjithatë, me verën që po vjen dhe temperaturat në ngritje, duket se sezonit 2016 nuk i ka rezistuar as Elhaida.

Në rrjete sociale, ajo ka postuar një imazh pranë skarës ku shihet teksa pjek mishin nën mbishkrimin: ‘Jena bo tym’ që kujton këngën e Fjolla Morinës.

Ndryshe, në planin artistik, Elhaida po punon shumë, pa bërë aspak zhurmë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm