Elvana Gjata përrallore në setin e fundit të fotografive!

By

Elvana Gjata vazhdon të mbetet një ndër emrat më të dashur të skenës muzikore shqiptare.

Por përveç zërit artistja posedon edhe bukurinë e cila e karakterizon atë dhe e plotëson edhe më tepër për të qenë emri më i lakuar në mediat tona.

Këngëtarja gjatë kësaj vere pauzoi sa i përket mbrëmjeve muzikore duke anuluar të gjitha koncertet mirpo sa i përket muzikës ajo ka sjellë projektin “Njësoj” i cili u prit mjaft mirë nga publiku teksa i riu po vjen së shpejti.

E duket se padyshim kjo ka qenë edhe arsyeja e këtij seti fotografik pasi që siç dihet kënga do të jetë në bashkëpunim me Capital T dhe 2po2 të cilët kohë më parë kanë nisur fushatën për projektin me titull “Lejla”.

Seti i fotografive është bërë me fotografin Eugenio Qose prej nga ka postuar dy nga fotografitë në profilin e saj në Instagram ku padyshim se duket përrallore./prive.al/

Artikuj të ngjashëm