Arjola Demiri nuk xhelozon femrat e bukura por i adhuron ato

By

Një nga shumë gjërat që janë gabim në shoqërinë tonë, është edhe xhelozia e zilia mes femrave.

Mirëpo nuk është rasti i njëjtë tek aktorja shumë e dashur, Arjola Demiri.

Ajo në fakt është rritur duke adhuruar mamin e saj të bukur gjë që ka kushtëzuar edhe sjelljen e saj si e rritur – ajo nuk xhelozon femrat e bukura, ajo i adhuron ato.

Në një postim ne llogarinë e saj në Instagram ajo ka ndarë një foto të mamasë së saj duke shkruar:

“Mund te kuptohet perse i adhuroj femrat e bukura dhe nuk i xhelozoj , sepse jam rritur duke dashuruar bukurin e rralle te MAMIT tim. TE DUA MA”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm