Sinan Vllasaliut i ndodh diçka jo e këndshme!

By

Këngëtari i muzikës popullore, Sinan Vllasaliu, padyshim që bënë pjesë në listën e ngushtë të këngëtarëve më të mirë shqiptarë.

E statusi që ai gëzon i mundëson që të ketë edhe mbrëmje të shumta gjithandej nëpër botë teksa shumë shpesh shihet në udhëtime e sipër.

Njejt do të ndodhte dhe sot pasi ai u pa duke marrë rrugën për në Gjermani ku edhe do të performonte sonte por diçka jo e këndshme i ndodhi papritur artistit.

Sinani mbeti me vonesë teksa humbi fluturimin që kishte për të kryer e nga ky rast ndau edhe një fotografi në Instagram ku tha“Kjo asht faca kur te ik aeroplani ..”. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm