Pas koncerteve Rita Ora bën atë që bëjnë të gjitha vajzat (VIDEO)

By

Kur vajzat ta shohin videon e Rita Orës, do e gjejë veten në të.

Pasi të jenë kthyer në shtëpi nga një mbrëmje e çmendur në klub nate, ku sigurisht kërkohet grim i klasit të parë për tu dukur bukur, pason një proces i gjatë para pasqyrës.

Edhe Rita Ora, pas koncerteve zakonisht e largon grimin e saj, e madje edhe këndon.

“Ja çfarë ndodh pas një koncerti. E fshij grimin dhe pretendoj se jam duke e dhënë shfaqjen time muzikale”, ka shkruar Rita, që e lumtur këndonte para pasqyrës. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bk88cAuHLn6/?taken-by=ritaora

 

Artikuj të ngjashëm