Arta Bajrami reagon pas dasmave VIP

By

Arta Bajramit, me siguri nuk i ka pëlqyer vëmendja e madhe e mediave karshi dasmave të fundit VIP.

Pasi u martua vajza e Shkurte Fejzës, Gresa Behluli, mbrumë u martua djali i Remzie Osmanit, Hamëza.

Këto dy dasma ishin në vëmendjen e mediave rozë gjatë gjithë kohës dhe pikërisht për këtë në njëfarë mënyre, ka reaguar Arta.

Përmes një statusi të bërë në Facebook, këngëtarja tha: “Ooo nuk i intereson popullit kush u martu e kush jo ?, po a ka naj lajm per viza???”.

Postimi i saj mori shumë pëlqime dhe komente gjithashtu.

Artikuj të ngjashëm