Dalin bisedat mes Noizyt dhe Encës!

By

Si mbretëreshë e Instagramit, Enca Haxhia ka një ndër ‘armatat’ më të mëdha të fansave në rrjete sociale.

Të shumtë janë fansat që ëndërrojnë një pëlqim, koment apo replikë nga këngëtarja.

E këtë kënaqësi ajo dhe Noizy iu kanë dhënë mbrëmë fansave në Instagram ku kanë replikuar me njëri tjetrin.

Mes tjerash, ata kanë diskutuar edhe për këngën e re të përbashkët dhe opsionet e titullit të këngës së re.

Autenticiteti i bisedës ku ka pasur edhe fjalor pak të papërshtatshëm është vërtetuar pasiqë vetë Enca e ka pëlqyer fotografinë.

Shpresojmë ta kenë ndarë mendjen për titullin e projektit. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm