Kanye West nuk harron miqtë e vjetër, dhurata që i bëri shokut të tij do ju lë pa fjalë

By

Të qëndrosh në krah të Kanye West, pavarësisht uljet dhe ngritjet, ka edhe të mirat e veta. Për shembull, Yeezy kohët e fundit bekoi menaxherin e tij të vjetër John Monopoly me një Lamborghini për ditëlindjen e tij.

Ai i la të gjithë pa fjalë me surprizën e ditëlindjes, kur u shfaq në festën e ish menaxherit të tij John Monopoly në Delilah në WeHo mbrëmjen e së mërkurës me një makinë të re superluksoze – një SUV të personalizuar Lamborghini 2019.

John tha që dhurata ishte nga një “djalë shumë i mirë” të cilin e quan vëlla e që e njeh që 30 vjet. Ai u tregua shumë diskret, kurrë nuk e tregoi një emër, por ishte shumë e thjeshtë për ta kuptuar.

Kanye West Hosts G.O.O.D Music Pre Vma Party - September 7, 2005

TMZ morëm një fotografi të Kanye pasi ai bëri dorëzimin special për të konfirmuar sekretin e mbajtur keq.

Një SUV e personalizuar me ngjyrosje mat të zezë shkon për rreth 300,000 dollarë… dhe John tha se një gjë të tillë nuk e kishë pritur kurrë.

 

 

Artikuj të ngjashëm