Gashi dhe Soulja Boy sjellin remiksin e “My Year” (VIDEO)

By

Pas suksesit të këngës “My Year” me G-Eazy, Gashi solli remiksin e këtij projekti.

Reperi me prejardhje shqiptare i famshëm në Amerikë, bashkëpunoi me Soulja Boy, për këtë remiks dhe këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve në Instagram.

Ai fillimisht njoftoi fansat për këtë projekt më pas i pyeti cili iu pëlqen më shumë, origjinali apo remiksi.

Gashi ka pasur shumë suksese gjatë muajve të fundit, me këngët e tij madje reperi ka paralajmëruar edhe shumë të tjera, dhe shpesh herë përmes postimeve, thotë se ky vit do të jetë i tij./Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bv_t5nqFxeq/
https://www.instagram.com/p/Bv_zGMTlkY4/

Artikuj të ngjashëm