Adriana Matoshi, një grua super seksi në këtë imazh (FOTO)

By

Po t’i shihnim atë bark të sheshtë e të mos e njihnim, nuk do e besonim se ajo është nënë e katër fëmijëve.

Por pavarësisht kësaj, aktorja e famshme kosovare, Adriana Matoshi, ka një trup fantastik me linja shumë fit.

Aktorja që luan rolin e dashur për publikun të Sasës në ”O sa mirë”, ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, ku ka sfiduar vitet që ka mbi supe.

Matoshi është 37 vjeçare, nënë e katër fëmijëve dhe ende duket si një adoleshente, dhe kjo është për t’i pasur lakmi. /Prive.al\

 

Artikuj të ngjashëm