Ky detaj i pathënë nga lista e të ftuarve në dasmën e djeshme do t’iu fasionojë

By

Mbrëmjen që lamë pas në praninë e rreth 600 të ftuarve i dha fund beqarisë djali i këngëtares Remzie Osmani.

Hamëza dhe Gëzimja kurorëzuan dashurinë në një aheng spektakolar i cili kishte gjithçka në nivel.

Mirëpo, një detaj i pathënë do t’iu fasionojë.

Fjala është për vendimin e nikoqirëve të dasmës për listën e ftuarve.

Prania e shumë artistëve duket të mos ketë qenë lajmi kryesor. Kjo sepse një prej tavolina është rezervuar për disa gra të veçanta.

Remzia dhe bashkëshorti i saj Halili, kanë ftuar gra të dëshmorëve të zonës nga lufta e fundit në Kosovë duke dashur që të nderojnë veprën e të rënëve përmes respektit për bashkëshortet e tyre.

Detaji është ndarë përmes një postimi në Facebook nga një prej të ftuarve në event. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm