Anwar Hadid humb personin më të dashur, kështu vepron Dua Lipa

By

Se gjërat janë bërë serioze mes dyshes e provon edhe fakti se ata po shikojnë mundësinë e të jetuarit nën një kulm. Lexoni artikullin e plotë më poshtë:

Dua Lipa dhe i dashuri i saj po përgatiten për një hap të madh në jetën e tyre

Dua Lipa iu bashkua të dashurit të saj Anwar Hadid në funeralin e gjyshes së tij të dashur në Roterdam në Hollandë të Mërkurën.

Këngëtarja, 24 vjeçe, dhe modeli, 20 vjeç, shëtitën përkrah njëri-tjetrit, pasi u bashkuan nga motrat e Anëar Gigi, 24 vjeç, dhe Bella Hadid, 22 vjeç, në shërbimin për të nderuar Ans van den Herik, i cila vdiq në gusht pas një beteje të gjatë me kancer.

Dua kishte veshur një fustan të zi, me mëngë të gjatë në ceremoni të cilin e çiftoi me taka të zeza.

Couple: Dua Lipa, 24, joined her boyfriend Anwar Hadid, 20, at the funeral of his beloved grandmother in Rotterdam on Wednesday

Family members: Dua wore a black, long-sleeved dress to the ceremony with golden studs, which she paired with black heelsRelationship: Dua's appearance at the funeral comes after she and Anwar were said to have taken their relationship to the next level as they've reportedly moved in together

 

Artikuj të ngjashëm