Si duket Miley Cyrus dhe e dashura e saj kanë marrë një hap të madh në lidhjen e tyre

By

Duket sikur vetëm dje Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus u ndanë me një bujë të madhe mediatike.

Dhe më pas Miley u pa më pas duke u puthur me Kaitlynn, në një anije në Itali. Gjërat lëvizën shumë shpejtë (e gjitha ndodhi, tre javë më parë).

Që prej asaj dite të mrekullueshme në gusht, Miley dhe Kaitlynn janë lidhur shumë më njera tjetrën, duket se ato tani po marrin hapin tjetër të madh në lidhjen e tyre – duke jetuar me njëra-tjetrën. Këto zonja duan të lëvizin shpejt!

Sipas një burimi nga revista People, Miley dhe Kaitlynn zyrtarisht po bashkëjetojnë! Që do të thotë se jeta e tyre e dashurisë po shkon mirë. “Ata po jetojnë së bashku dhe janë shumë të lumtura,” tha burimi. “Miley po ndihet mirë. Ajo po ecën përpara. Ajo duket se nuk ka keqardhje. Ajo pëlqen të jetë me Kaitlynn. ”Pra, në thelb, është e gjitha diell dhe ylberë në tokën e Miley and Kaitlynn. “

“Miley është shumë e afërt me Kaitlynn. Nuk është vetëm një lidhje romantike por edhe një shoqëri, “i tha më parë një burim i veçantë revistës People. “Ato dyja dy po kalojnë gjëra të ngjashme tani dhe kjo po i bën më të afërta.”

Celebrity Sightings in New York City - August 26, 2019

Burimi: Cosmopolian.com

Artikuj të ngjashëm