Teksa po bëhet gati për ditëlindjen e dytë të të birit, Learta Jakupi merr një dhuratë luksoze

By

Sopranoja Learta Jakupi e njohur për publikun edhe si nusja e këngëtares Shyhrete Behluli, po bën përgatitjet e fundit për ditëlindjen e të birit Matinit, i cili nesër do mbush 2 vjet.

Ajo gjithnjë është aktive në Instagram, ku ka krijuar një platformë më mbi 170 mijë ndjekës.

E kësaj here përveç përgatitjeve të festës nesër, ajo do të ketë në dorë edhe një aksesor tejet luksoz, të cilën sopranoja e ndau me ndjekësit në Instagram duke shkruar – “Faleminderit zemër.”

Bëhet fjalë për një unazë të artë 18 karat të modelit PANTHÈRE DE CARTIER  me gurë Onyx dhe Tvasorite, dhuratë të cilën ja bëri bashkëshorti. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm