Nicki Minaj po heq dorë nga karriera për të krijuar familje

By

Nicki Minaj thotë se ajo “ka vendosur të pensionohet dhe të ketë një familje” – dhe u tha fansave të saj se i do ata “për gjithë jetën”.

Twitter post by @NICKIMINAJ: I’ve decided to retire & have my family. I know you guys are happy now. To my fans, keep reppin me, do it til da death of me, ❌ in the box- cuz ain’t nobody checkin me. ✅ Love you for LIFE 😘♥️🦄

Reperja që u nominua për Grammy është në lidhje me një burrë të quajtur Kenneth Petty dhe ka lënë të kuptohet se ata po planifikojnë të martohen.

Si në muzikë, 36-vjeçarja është shfaqur në disa filma në Hollywood dhe ka shfaqjen e saj në radio.

Ajo nuk e ka bërë të qartë se nga cila ndërmarrje e saj po tërhiqet, ose, edhe nëse e ka me të vërtet seriozisht.

Nicki Minaj

Burimi: bbc.com

Artikuj të ngjashëm