Alban Skenderaj nis vitin me këngë të re!

By

“A i sheh” është kënga e fundit që solli Alban Skenderaj në duet me Arilena Arën.

Kjo këngë është një nga prurjet më të dëgjuara të javëve të fundit.

Por, që repertorit të Albanit do ti shtohet edhe një projekt i ri.

Informacioni erdhi nga një postim i Skenderaj, ku zbulon një copëz të këtij produksioni por pa dhënë detaje.

Por, në raste të tilla mund të nisim numërimin pas sepse nuk do të vonoj dhe shumë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm