Dua Lipa dhe i dashuri i saj po përgatiten për një hap të madh në jetën e tyre

By

Dua Lipa ka disa muaj që është në lidhje me modelin Anwar Hadid — po, ai është vëllai i Gigi dhe Bella — për disa muaj tani, dhe çifti raportohet se kanë ndërmarrë një hap mjaft të madh në lidhjen e tyre.

Barclaycard Presents British Summer Time Hyde Park - Day 2

Siç raporton Cosmopolitan, të dy tashmë po kërkonin të transferoheshin në New York: Dua për të përfunduar albumin e saj të dytë, dhe Anwar të ishte më afër familjes së tij. Dhe kështu, ata morën një vendim të madh: Pse të mos bashkëjetojmë?

Një burim anonim i tha The Sun, “Dua dhe Anwar po e kalojnë të gjithë kohën së bashku, kështu që thjesht kishte kuptim që ata ta merrnin me qira këtë vend. Ajo është gjithmonë në momentin kur është në LA dhe ai qëndron me të në Londër, kështu që kjo ndjehej si hap natyrshëm ”.

“Pasi ajo të kthehet me muzikë të re, ajo do të kalojë më shumë kohë në New York, kështu që është mirë që ajo të ketë një bazë atje dhe ka kuptim për të sepse shumë nga familja e tij jetojnë atje,” vazhdoi burimi. “Dua vizitoi muajin e kaluar dhe u takua me familjen e tij. Ata vërtet e pëlqejnë atë dhe ajo ndjehet stabile me Anwar.”

Burimi: Marieclaire.com

 

 

Artikuj të ngjashëm