Dua Lipa dhe i dashuri i saj po përgatiten për një hap të madh në jetën e tyre

Dua Lipa ka disa muaj që është në lidhje me modelin Anwar Hadid — po, ai është vëllai i Gigi dhe Bella — për disa muaj tani, dhe çifti raportohet se kanë ndërmarrë një hap mjaft të madh në lidhjen e tyre. Siç raporton Cosmopolitan, të dy tashmë po kërkonin të transferoheshin në New York: … Continue reading Dua Lipa dhe i dashuri i saj po përgatiten për një hap të madh në jetën e tyre