Amiga e Tim vijnë me ‘Po du’

By

Reperi Agon Amiga ka lansuar sonte projektin e tij më të ri muzikor.

Ky projekt ka ardhur në bashkëpunim me reperin e ri dhe të talentuar Tim.

Bashkëpunimi ‘Po du’ është finalizuar edhe me videoklip dhe pritet të marr epitetin e hitit.

Ndiqeni të plotë më poshtë

Artikuj të ngjashëm