Pas ndarjes, ja çka po bën Gjira!

By

Pak ditë më parë raportuam se këngëtarja që jeton në Gjermani, Gjira Kajtazi, sipas të gjitha gjasave i ka dhënë fund lidhjes jo të shkurtër me futbollistin shqiptar Ali Ibrahimi.

Dyshimet që lindën nga fshirja e të gjitha fotove me njëri-tjetrin në rrjete sociale e që u përforcuan me refuzimin e Gjirës për të folur rreth këtij zhvillimi.

Por, të paktën në bazë të asaj që po e reflekton Gjira në rrjete sociale, periudhën pas ndarjes po e kalon relativisht mirë.

Ajo në rrjete sociale shihet teksa shëtit atraksionet turistike në Gjermani, kalon kohë me mbesën dhe … bën foto të stilit duckface. Jo keq! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm