Një tjetër çift në shoubiz bëhen prindër

By

Një tjetër çift në shoubiz ka pasur momentin e shënuar të jetës përgjatë këtij viti.

2017-ta ka sjellur prindër të ri, muzikantin e njohur Milot Binakun dhe bashkëshorten e tij.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë muzikanti Binaku përmes një imazhi të gruas dhe vajzës e cila ka ardhur në jetë ditën e sotme.

‘Mirësevjen princesha Ira’ – është shprehur në postimin e bërë Miloti.

Urime çiftit! /Prive.al/

Our little princess Ira 09.08.’17 ❤️???? #welcome #blessed

A post shared by ℳⓥ♡ (@milotbinaku) on

Artikuj të ngjashëm