Çfarë ka të re te Çiljeta? (VIDEO)

By

Pas dueti të suksesshëm me Estto, Çiljeta ka nisur punën për një projekt të ri muzikor.

Këngëtarja e cila është nënë e një djali, së shpejti sjell një baladë.

Detajet rreth kësaj kënge i kuptoni në videon e mëposhtme.

“A je mirë” ishte dueti i saj i fundit i cili u pëlqye nga fansat dhe ka arritur miliona klikime në Youtube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm