Ronela Hajati publikon foton atraktive nga pishina dhe u kërkon fansave të mos i komentojnë!

By

Këngëtarja e famshme Ronela Hajati, ka publikuar një fotografi nga pishina ku vë në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

Hajati nga pishina vjen më atraktive se asnjëherë dhe pasi ka një personalitet më ekspresiv, ajo ka kërkuar vetëm një gjë nga fansat e saj.

“Ju lutem, mos lini aso far komentesh ku tregoni se çfarë do më bënit sepse nuk keni shancë”, ka shkruar Ronela.

Ajo me siguri është mërzitur e nervozuar nga komentet e ndjekësve të saj, të cilët kanë fjalor të ndytë dhe janë eksplicitë në dëshirat e tyre seksuale. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm