Xhensila Myrtezai mahnitë me format (FOTO)

By

Është ndër këngëtaret më simpatike që ka skena muzikore shqiptare.

E re, plot sharmë dhe tejet gojëmbël, Xhensila Myrtezaj, është një vajzë e kompletuar.

Sapo publikoi këngën ‘Lova’ me reperin e ri Granit Dërguti, dhe sukseset për të s’kanë të ndalur.

Këngëtarja në mesin e shumë angazhimeve ditore që ka, gjen kohë t’i kushtohet edhe trupit të saj. Xhensila, tani në prag të dasmës me aktorin shqiptar Bes Kallaku, po e trajton si më së miri veten.

Në një fotografi që këngëtarja ka publikuar në Instagram ditë më parë, pas trajtimit te “Mia Body Tec”, ka dëshmuar se zotëron forma tejet fit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm