Aktorja e njohur pozon për herë të parë me vajzën në një kampanjë të veçantë

By

Catherine Zeta Jones dhe vajza e saj, Carys Zeta Douglas, janë bërë fytyrat më të reja të kampanjës së fundit të shtëpisë modës Fendi.

image

Kjo është kampanja e pare ku aktorja e famshme na shfaqet me të bijën e cila tashmë është rritur. Vajza Carys ka gëzuar një jetë jashta kamerave dhe jetës së zhurmëshme të së ëmës.

Kampanja nga Fendi që filloi vitin e kaluar, çdo muaj shfaq një duo të ndryshme nënë dhe bijë.

image

Kampanja feston 10 vjetorin e çantës ikonike të shtëpisë së modës italiane të quajtur Peekaboo.

Imazhet përcjellin lidhjen e tyre unike me njëra-tjetrën dhe tregojnë elegancën e përjetshme të çantës Peekaboo- Fendi midis dy brezave të ndryshëm brenda një familje.

Image result for catherine zeta jones and daughter for fendi

Familje të tjera të famshme kanë qenë gjithashtu yje të kampanjës në të kaluarën, si Kardashians dhe motrat McGregor së bashku me familje të ndryshme ndërkombëtare si Ikwa dhe Miki Tang.

Burimi: Harpresbazaar.com

Artikuj të ngjashëm