Jessie J nis lidhje të re dashurie? (FOTO)

By

Jessie J ka ndezur thashetheme për romancë me basketbollistin Chanan Safir Colman.

Jessie hyri për të postuar në Instagram, një foto grupore në plazh ku ishte afër basketbollistit.

View this post on Instagram

A post shared by Jessie J (@jessiej)

Një burim i tha The Sun: ‘Jessie dhe Chanan e pëlqejnë qartë njëri-tjetrin dhe ata janë njohur me njëri-tjetrin për disa muaj, ajo përformoi në një martesë në Karaibe në fundjavë dhe e çoi Chanan jashtë me të për pak.

“Nuk ka qenë një kohë e lehtë për të pas abortit të saj në fund të vitit 2021, por ajo po shikon anën e mirë të gjithçkaje”.

“Ajo ndihet e bekuar që ka Chanan në jetën e saj, sepse ata shkojnë shumë mirë. Ata thjesht po shohin se çfarë ndodh, por sa i përket miqve të saj, gjërat po duken mirë për ta në çift”.

 

Artikuj të ngjashëm