Zbulohet se me kë do të sjell këngë, Genta Ismajli!

By

Të shtunën që lamë pas emisioni Prive lajmëroi se këngëtarja Genta Ismajli pas duetit me 2ton, do të sjell një tjetër projekt të tillë.

Emri të cilin këngëtarja e mbante mister tashmë Prive.al e ka zbuluar.

Këngëtarja Genta Ismajli ka filluar punë për bashkëpunim me këngëtarin Labinot Tahirin, muzika e së cilës është punuar nga BiniMusic dhe do të ketë tematikë dashurinë.

Kjo këngë do të jetë ritmike dhe shumë në stil të Genta Ismajlit.

Dueti do të jetë i vizualizar edhe në klip./Prive.al

Artikuj të ngjashëm