Bleona nuk pajtohet me Ganiun?!

By

Një fotografi e publikuar në mediet sociale nga këngëtarja Bleona Qereti në krahët e ish partnerit ngjalli shumë dyshim.

Aq më tepër kur përshkrim thuhej: Nuk ka nevojë për fjalë.

Nga ky postim u mbushën të gjitha portalet duke aluduar për një bashkim të çiftit.

Por Prive mëson se kjo foto është shkrepur kohë më parë dhe jeta e të dyve vazhdon të jetë siç ka qenë, në rrugë të ndara.

Artikuj të ngjashëm