Agnesa Vuthaj ndan rutinën e saj për kujdesin ndaj fytyrës

By

Modelja dhe sipërmarrësja, Agnesa Vuthaj se fundmi erdhi në Prive për të na shpalosur më shumë nga përditshmëria e saj.

Nga orët e ditës që ajo shpenzon me shumë kujdes, disa minuta ajo patjetër që i kushton kohë edhe kujdesit ndaj fytyrës.

Në videon e mëposhtme ajo tregon në hollësi rutinën e saj të përditshme dhe shumë më tepër se kaq. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm