Këto janë planet e ardhshme të Andit dhe Gresës (VIDEO)

By

Modelja Gres Hoti ishte e ftuar në Prive, ku ka ndarë me publikun të gjithë të pathënat dhe mbi të gjitha foli për eksperiencën e saj në Big Brother VIP Kosova.

Ajo foli gjithashtu për lidhjen e saj me Andin pas daljes nga Big Brother, planet e tyre për të ardhmen, takimin me familjen e gjithçka tjetër.

Shikoni videon më poshtë për të dëgjuar intervistën e plotë të Gresës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm