Vazhdon Prive Reality, sonte Liberta pret mysafirë specialë

By

Menduat se mbaroi?

Jo, jo!

Prive Reality sapo ka nisur sepse episodi i dytë vjen sonte në shtëpitë tuaja përmes kanalit Klan Kosova.

Prezantuesja Liberta Spahiu pret Sinan Vllasaliun, Vjollca Haxhiun dhe çiftin, Gili dhe Ilir Berani.

Shumë të pathëna do thuhen dhe shumë rrëfime e emocione do i përjetoni sonte.

Mos harroni, sonte duke filluar nga ora 20:45 në Klan Kosova.

Artikuj të ngjashëm