Rita Ora flet për herë të parë për të dashurin e saj Taika Waititi

By

Rita Ora ka folur për herë të parë për romancën e saj me të dashurin Taika Waititi.

Këngëtarja foli për “The Kyle and Jackie O Show” të enjten se ishte në një vend shumë të lumtur me regjisorin e Zelandës së Re të dashurin e saj Taika Waititi, shkruan DailyMail.

Ajo tha se Taika është “djali më argëtues” që ka njohur deri më tani.

“Unë mendoj se isha në një vend kaq të mrekullueshëm, Australia, dielli po shkëlqente dhe ishte thjesht e natyrshme. Dhe unë jam në një vend shumë të lumtur,” u shpreh Rita.

Por kur Jackie u përpoq të zbulonte më shumë detaje nga Rita, ajo mbylli pyetjet dhe e drejtoi bisedën në udhëtimin e saj Down Under.

‘A jeni në një nga vendet më të mira që keni qenë në një kohë të gjatë?’ pyeti prezantuesi.

“Unë dua të kthehem në Australi,” u përgjigj ajo, duke folur anash për jetën e saj private. “Unë po përpiqem sa më shumë ta kuptoj, unë me të vërtetë rashë në dashuri”.

Ajo madje tha se shpresonte që një ditë të shkonte në Australi me bazë me kohë të pjesshme.

Një burim i tha “The Sun” se çifti filloi të takohej fshehurazi në fillim të marsit.

Ata kanë qenë një çift që nga fillimi i marsit, por i kanë mbajtur gjërat të fshehta. Sidoqoftë, të gjithë miqtë e tyre e dinë për marrëdhënien, ata janë vërtet të dashuruar me njëri -tjetrin, thanë ata.

Këngëtarja e hitit ‘Hot Right Now’ bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me Taika Waititi në premierën e LA të ‘The Suicide Squad’ në fillim të këtij muaji. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm