Albulena Kryeziu: Diferenca 20 vjeçare me bashkëshortin, aspak problem

By

“5 Datat” më të rëndësishme, këtë herë na i rrëfeu aktorja Lena Kryeziu Bokshi në Prive.

Nisi që nga fëmijëria e saj dhe se si ajo zbuloi dashurinë për teatrin.

Më pas na rrëfen për raportin ngushtë me vëllain e saj shumë vjet më të vogël e më pas edhe jetën e saj profesionale dhe sentimentale.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm