Afrona po “vdes” nga malli për Bleron (FOTO)

By

Prej kohësh jemi mësuar që emrat  dhe secii aktivitet i tyre të përben lajm për shtypin rozë. Kjo për faktin se  protagonistët nuk janë aspak të rezervuar sa i përket jetës së tyre private.

Ata ndajnë çdo gjë më publikun dhe fansat e tyre që janë goxha të shumtë.

Blero dhe Afrona, dukë të jenë çifti më i dashuruar i estradës. Por është Afrona ajo që nuk po mund ta durojë asnjë minutë mungesën e të dashurit të saj.

Mëngjesin e sotëm ajo si dukët është ndjerë mjaft e vetmuar, kjo për faktin se në një foto të cilën e ka ndarë me ndejkësit e saj në Instagram nuk i ka kursyer fjalët mallëngjyese për të dashurin e saj Blero Muharremin.

“Më mungon cdo ditë edhe më tepër” shkruan Afrona përkrah imazhit mjaft sensual nga pushimet e tyre./PRIVE.AL/

13022413_10208697172736975_296574288_n

Artikuj të ngjashëm