Si duket Emina dy javë pas lindjes ?! (FOTO)

By

Pati një shtatzëni të cilën e shijoi jashtëzakonisht shumë.

Çdo ndryshim në linjat trupore, shtimin në peshë, barkun dhe mënyrën e shëndetshme të jetesës, modelja shqiptare Emina Çunmulaj e ndau me fansat në rrjete sociale.

Deri në momentin kur solli në jetë vajzën e saj, Ella Faria Nazarian, fotot e trupit nuk u ndalën dhe këto dy javë, deri para pak çastesh Emina ndau kryesisht foto përkrah të bijës.

Por, mungesa e fotove nuk kishte të bënte për asnjë moment me ndonjë kompleks të mundshëm, kjo pasiqë Emina duket shumë mirë edhe vetëm pas kësaj periudhe kohore të shkurtër nga lindja.

‘Gati për verë’ – ka shkruar Emina në imazhin e shpërndarë.

Definitivisht, gati! /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm