E Premte, edhe një këngë e re e Noizyt !

By

Pati premtuar që çdo javë, saktësisht çdo të premte do të publikojë një këngë dhe videoklip të ri nga albumi i tij i ri “Zin City” dhe kështu edhe po bën.

Paralajmërim për këngën që do dali sot ishte një postim në llogarinë e tij në instagram siç Noizy e bën zakonisht, duke na njoftuar kështu për titulin e këngës së re dhe kohën kur do të lançohet ajo.

Në një video gjatë procesit final të punës Noizy tregon që “Shut the place down” titullohet kënga e re e cila vjen si bashkëpunim me Varrosin nga OTR, pasuar kështu nga dy të kaluarat “Grande” dhe “Not Gona Talk” pjesë këto të albumit të tij më të ri.

Presim  lançimin e videos për të vazhduar kështu në pritje të këngës tjetër deri të premten e ardhshme./PRIVE.AL/

12992729_10208696912570471_501811233_n

 

 

Artikuj të ngjashëm