Shkëlzen Berisha publikon foton e rrallë me fëmijët

By

Shkëlzen Berisha, djali i ish-Kryeministrit Berisha është goxha i lakuar në media për aspektin politik por edhe jetën private, lidhjen me Armina Mevlanin.

xenos

Megjithatë është një pjesë që Zeni di ta mbajë shumë mirë larg syrit të medias, fëmijët e tij nga martesa e parë, Lajdon dhe Medina.

Fotot me ta janë realtivisht të rralla mirëpo raste si ky i sotmi përbëjnë përjashtim.

Ka qenë vetë Shkëlzeni që ka postuar fotografi me djalin dhe vajzën të cilët sot janë rritur goxha.

Në këtë fotografi nuk ka munguar komenti i Arminës e cila ka dërguar disa zemra, si për të dëshmuar raportin e mirë që ka me fëmijët e partnerit nga martesa e parë me Sadijen. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm