Tjetër lajm i bukur: Këngëtarja shqiptare sjellë në jetë vajzën

By

Këngëtarja e njohur shqiptare Olta Boka është bërë sot nënë për herë të parë.

View this post on Instagram

Gezuar ditelindjen shoku im i ngushte. S’mund t’i kerkoja me shume jetes!🤍 4thofjuly🎂

A post shared by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 (@oltabokaofficial) on

Lajmin, Boka e ka ndarë përmes rrjeteve sociale me çrast ka zbuluar edhe emrin e vajzës.

Ajo dhe bashkëshorti kanë vendosur që vajzën ta quajnë Gaia.

Edhe nëna edhe foshnja gëzojnë shëndet të plotë nën përkujdesjen e mjekve të një prej klinikave private në Tiranë.

Shumë urime e me jetë të gjatë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm