Adele mahnit me pamjen e saj të re pas humbjes në peshë

By

Këngëtarja Adele duket ne formë të shkëlqyeshme kohët e fundit, duke humbur shumë kilogramë që prej ndarjes nga burri i saj, Simon Konecki, në fillim të këtij viti.

Image result for adele drake birthday

Këngëtarja ka pasur gjithmonë një figurë të plotë dhe një qëndrim të vendosur të pozitivitetit të trupit.

Ajo debutoi për humbjen e saj të jashtëzakonshme në peshë në festën e ditëlindjes së Drake javën e kaluar.

Adele me siguri po e ndiente veten shumë mire dhe festa e Halloween ishte një arsye e shkëlqyeshme për të treguar prapë formën e saj të shkëlqyeshme.

Adele, Jedidiah Jenkins, 2019 Halloween

Ylli pop britanik ishte veshur si kapiteni ikonik, Hook në filmin e njohur Peter Pan.

Adele, Lauren Paul, Aaron Paul, 2019 Halloween

Me kalimin e viteve, Adele ka forcuar statusin e saj si mbretëresha jozyrtare e kostumeve në Hollywood, dhe këtë vit padyshim nuk është ndryshe!

 

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm