Olta flet pasi u bë nënë, zbulon edhe emrin e djalit (FOTO)

By

Olta Gixhari u bë nënë.

Ajo e solli në jetë djalin e saj ditën e djeshme ndërsa sot ka zgjedhur të flasë publikisht pas përjetimit më të veçantë.

Përveç fjalëve emocionuese për epitetin NËNË, artistja zbuloi emrin e djalit madje edhe kuptimin e tij.

“U bera nene. Qenka e vertet, eshte shume e veshtire te gjesh fjalet e duhura te percjellesh kte perjetim te thelle Vetem me nje fjale,
E DUA ÇMENDURISHT
Djali yne erdhi ne jete me 21/8/2020 kjo ishte nje surprize kaq e bukur per ne,pasi kjo date permban daten e lindjes se babit te tij 21 dhe daten e lindjes sime 8. Lindja e tij erdhi ne menyre natyrale.
Biri yne quhet AMAR
Emri vjen nga Hebraikja qe do te thote i Perjetshem dhe nga Arabishtja qe do te thote Hëne.
Uroj te ket nje det me lumturi perjete.
I them babit te Amar qe e dua shume, faleminderit qe me ben te ndihem e jashtezakonshme!”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë së këmbëve të foshnjës.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm