Adresa që nuk duhet të humbisni nëse kaloni nga Tirana

By

Nëse një nga destinacionet e radhës është Tirana atëherë në kemi adresën e duhur për ju, që eksperienca juaj në këtë qytet të bukur të arrijë potencialin maksimal.

Gallery image of this property

Pak më shumë se një kilometër larg Sheshi Skënderbe gjendet Vanilla Sky Boutique Hostel, që i ofron të ftuarve të saj komoditetin më të madh.

Objekti ofron fleksibilitet të madh duke filluar nga dhomat ku nuk pihen duhani, parking për veturat tuaja, shërbim falas të Wi-Fi, dhe lejon që të keni me vete kafshët tuaja shtëpiake.

Gallery image of this property

Hosteli gjendet shumë afër pikave që patjetër duhet vizituar në Tiranë, si Teatri Kombëtar i Operas dhe Baletit që është 2 km larg, ndërsa Galeria Kombëtare e Arteve është 2.2 km larg.

Sipas vlerësimeve të pavarura, kjo është pjesa e preferuar e turistëve në Tiranë!

Për më shumë detaje ridrejtohuni tek linku duke klikuar KËTU. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm