Shyhrete Behluli e quan unik, këngëtarin e njohur shqiptar (FOTO)

By

Shyhrete Behluli e ka quajtur “UNIK”, Sabri Fejzullahun.

Këngëtarja e njohur shqiptare hyri në Instagram për të ndarë me ndjekësit e saj një fotografi krah tij dhe për t’i shkruar disa fjalë.

“Me artistin më unik”, ka shkruar Shyhretja poshtë fotografisë e cila shihet të jetë realizuar në natyrë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm